Попередньо рис потрібно промити, але не перестарайтеся. У процесі промивання промивати рис під проточною водою не потрібно.
Перемішайте руками та промийте в мисці, щоб видалити будь-які явні забруднення. Просто обережно вимийте його один або два рази, і все буде добре, навіть якщо ви пратимете та зберігаєте його протягом тривалого часу.
Старий рис краще не промивати більше трьох разів.
Потім ми можемо влити рисову воду:
Рисова вода – це вода, що залишилася після промивання рису. Деякі мікроелементи в рисі, такі як кальцій, фосфор тощо. залишиться в цій воді. Використовуйте його для поливу квітів, це може мати деякий стимулюючий ефект, і для миття рису.
Використовуйте для очищення овочів і фруктів. Оскільки «рисова вода» слабокисла, використовуйте її для очищення фруктів і овочів. Він може розкладати залишки пестицидів на фруктах і овочах, а потім мити їх чистою водою. Це робить споживання фруктів здоровішим.
Використовуйте його для очищення посуду. Він може ефективно очистити поверхню від жиру. «Рисова вода» кисла, і її молекули води можуть видалити масляні плями.
Також ним можна очистити покупне м’ясо або морепродукти з сильним рибним запахом. Просто додайте трохи солі в рисову воду. Ви можете усунути рибний запах і зробити їжу смачнішою. Вони можуть видалити іржу, відбілити одяг і т.д. багато переваг.
2- Обов’язково приправте сіллю:
Продовження на наступній сторінці